Witaj! Zostaw po sobie ślad. Napisz swoje wrażenia po wizycie w naszej Klinice.

Zadowolona Klientka - środa, 10, sierpień 2016 18:47

Uwielbiam zabiegi w Klinice Urody CICCO. Czuję się wspaniale już w chwili naciśnięcia klamki u drzwi. Wita mnie Pani z pieknym uśmiechem a dalej jest juz tylko lepiej. Atmosfera bardzo swojska pomimo uroku i luksusu tego miejsca. Profesjonalnie, rzeczowo. Fachowośc na najwyższym poziomie. Ceny bardzo zróżnicowane. W zależności od moich możliwości w danym momencie wybieram sobie zabieg na jaki mnie stać (ceny od stu kilku złotych wzwyż nawet i 400). Zachęcam do odwiedzenia CICCO. Ja będę tu wracać zawsze!

AGn Wol - piątek, 05, sierpień 2016 09:32

Uwielbiam to miejsce. Pani Karolina jest najlepsza kosmetyczka od twarzy na calym swiecie. Do tego cenie ja za to, ze w razie niezadowolenia z efektow zabiegu, zawsze mozna przyjsc,porozmawiac i poprawic dany zabieg. Gabinet jest mega czysty, zadbany, maja fajne kosmetyki, jest klimatyczny i dobrze sie w nim czuje. Pani Karolina nigdy nie namawia, nie zmusza do kupowania drogich kosmetykow, doradza fajne, tanie rozwiazanie, a przede wszystkim skuteczne. Na pewno wie co robi. Klinika Cicco spelni oczekiwania bardzo wymagajacych pan. Wszystkie osoby, ktore pracuja w Cicco sa sympatyczne, mile i bardzo pomocne. Ja ze swojej strony zachecam i polecam wizyte w Cicco!

Karolina Pławucka - piątek, 05, sierpień 2016 09:30

Bardzo polecam!
Za każdym razem zabieg na najwyższym poziomie, luksusowe kosmetyki w przyzwoitych cenach, przemiła obsługa, fachowa i sympatyczna.
Rzeczywiście masaż karku i głowy to relaks nie do opisania ;)
Pozdrawiam

Krystyna Celoch-Miszczuk - wtorek, 02, sierpień 2016 13:27

Wspaniałe miejsce! Polecam w 300%!
Bardzo profesjonalnie, rzeczowo, ekskluzywnie, miło.
Ciepło i luksus. A ceny bardzo zachęcające.
Za kazdym razem Pani Karolina robiła mi niesamowity masaż karku i głowy.
Brak słów by opisać ten relaks.
Będę wracać już zawsze!

Lidia Lipska - poniedziałek, 01, sierpień 2016 11:32

Jestem pod wrażeniem osobowości i umiejętności Pani Karoliny, która w zabiegi wkłada również serce, polecam wszystkim Paniom i Panom dbanie o urodę tylko w Klinice CICCO.

Ala - poniedziałek, 01, sierpień 2016 11:08

Zabiegi rewelacyjne - dziękuję bardzo. Ala.

Marcelina - poniedziałek, 01, sierpień 2016 11:07

Klinika Urody "CICCO" bardzo mi pomogła z moim kilkuletnim zmaganiem się z trądzikiem. Już od pierwszej wizyty wiedziałam, że mam szansę pozbyć się w końcu mojego problemu. Naprawdę się cieszę, że tu trafiłam :)

Klinika urody CICCO | Szczecin, ul. Narutowicza 16A/1 | tel. 91 433 06 90 | mail: klinika@cicco.pl | Zapraszamy: poniedziałek - piątek 9:00 - 20:00 sobota 9:00 - 13:00 | | Created by Drochomirecki