91 433 06 90 klinika@cicco.pl

EISZELLE

Innowacyjny zabieg anti-aging z użyciem zamrożonych komórek macierzystych

Zabieg ten to efekt wieloletnich badań nad technologią pozyskiwania komórek macierzystych i możliwością wykorzystania ich w profilaktyce starzenia się skóry. Innowacyjny zabieg anti-aging oparty na unikalnej formule składników, z których główną grupę stanowią świeże komórki macierzyste, pozyskiwane z tkanek specjalnej rasy owiec. Składnikami wspierającymi terapię są kolagen, witamina C i chlorek wapnia.
Celem terapii EISZELLE jest pobudzenie skóry do odnowy poprzez aktywację „uśpionych” komórek macierzystych skóry, a więc uaktywnienie i jednoczesne wspieranie naturalnych procesów regeneracyjnych. Zabieg polecany jest jako wsparcie funkcji życiowych skóry spowalnianych upływem lat, destruktywnym działaniem wolnych rodników, promieni UV i skażeniem.

Spektakularne efekty zabiegu:

  • pobudzenie procesów naprawczych i odnowa strukturalna skóry
  • spłycenie zmarszczek i bruzd, napięcie konturów twarzy
  • nawilżenie, złagodzenie stanów zapalnych, detoksykacja tkanek.

Zabieg EISZELLE to doskonała broń w walce z wieloma problemami skóry starzejącej się: tracącej swój naturalny blask, szarej i zmęczonej, odwodnionej, łuszczącej się z brakiem napięcia i elastyczności. Zabieg daje również wyjątkowe rezultaty w przypadku takich problemów skórnych jak łuszczyca, trądzik, egzema oraz reakcje alergiczne.

Cena zabiegu: 690 PLN

Masz pytania? Interesuje Cię zabieg Eiszelle?

Służymy pomocą!

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę.

Czekamy na Twój telefon lub e-mail.