91 433 06 90 klinika@cicco.pl

HYALURONIC MULTI EFFECT TREATMENT

Zabieg nawilżający do każdego typu cery, szczególnie polecany do cer tłustych i mieszanych.

Zabieg jest wielokierunkową pielęgnacją przeznaczoną dla każdego typu cery w każdym wieku ze szczególnym uwzględnieniem cery tłustej i mieszanej. Skoncentrowane substancje aktywne bazują na kwasie hialuronowym, a jego postać liposomowa umożliwia kumulowanie wilgoci w głębokich warstwach naskórka przez długi czas. Efekt ten wspierany jest obecnością substancji Pentavitin® w 100% pochodzenia roślinnego. Antarcticine® zawierający glikoproteinę z dna oceanu pozytywnie wpływa na pobudzenie syntezy kolagenu. Natomiast Lumiskin® zapobiega powstawaniu przebarwień. Ponadto w linii wykorzystano bogactwo takich substancji aktywnych jak: olej jojoba, wyciąg z nasion winogron, ekstrakt z alg, skwalen co zdecydowanie przyczynia się do poprawy stanu skóry oraz jej rewitalizacji.

Skóra po zakończonym zabiegu pozostaje długotrwale nawilżona o wyrównanym kolorycie. Młodzieńcze napięcie i elastyczność skóry wsparte pielęgnacją domową utrzymują się przez długi czas. Zabieg doskonale uzupełnia niedobory wilgoci w okresie letnim po intensywnym opalaniu, jak również po ekspozycji skóry na niekorzystne warunki atmosferyczne w czasie zimy.

Efekty zabiegu:

  • długotrwałe nawilżenie i wygładzenie naskórka
  • rozjaśnienie przebarwień
  • zniwelowanie szorstkości i łuszczenia
  • wypełnienie zmarszczek i bruzd
  • uelastycznienie skóry
  • wzmocnienie konturów twarzy
  • detoksykacja

Hyaluronic multiple effect to zabieg setowy, oznacza to, że wszystkie preparaty zastosowane w zabiegu przygotowane są w małych, jednorazowych pojemniczkach i przeznaczone są dla jednej klientki. Gwarantuje to bezpieczeństwo i oryginalność produktu. Jest też formą spersonalizowanej pielęgnacji, ponieważ każdy set zawierający kilka preparatów przeznaczony jest dla jednego, konkretnego klienta.

Cena zabiegu: 290 PLN

 

Masz pytania? Interesuje Cię zabieg Hyaluronic Multi Effect Treatment?

Służymy pomocą!

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę.

Czekamy na Twój telefon lub e-mail.