91 433 06 90 klinika@cicco.pl

MANUALNE OCZYSZCZANIE TWARZY

Manualne oczyszczanie polega na dokładnym oczyszczeniu skóry z zaskórników, grudek, prosaków, odblokowaniu porów skórnych z nadmiaru łoju i odświeżeniu skóry.

Zabieg jest polecany przede wszystkim dla skór tłustych, łojotokowych, skłonnych do powstawania zanieczyszczeń zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Jednak nie tylko skóry tłuste i łojotokowe poddaje się temu zabiegowi. Manualne oczyszczanie twarzy polecane jest również dla skór normalnych i suchych, które z różnych przyczyn: nieodpowiednia pielęgnacja, niestaranny demakijaż, czy niehigieniczny tryb życia (np. palenie papierosów) są zanieczyszczone, poszarzałe i występują na nich zaskórniki, grudki, prosaki.

Skóra przygotowywana jest do zabiegu przy użyciu peelingu kawitacyjnego w połączeniu z peelingiem enzymatycznym – doskonale odświeża i pozbywa się warstwy martwego naskórka jednocześnie nie podrażniając skóry. Dalsza pielęgnacja odbywa się przy pomocy kosmetyków KLAPP z serii PSC Problem Skin Care, która specjalnie została stworzona do pielęgnacji skóry zanieczyszczonej i łojotokowej z problemem trądziku w każdym wieku. W swym składzie zawierają między innymi kwas salicylowy, panthenol, witaminę B i H, olejek z drzewa herbacianego, biosiarkę, asebiol i laricyl.

Asebiol – kompleks oparty na bazie związków pochodzenia biotechnologicznego, w jego skład wchodzą: glikol, hydrolizat drożdży, biotyna i niacyna. Reguluje ilość wydzielanego łoju.
Laricyl – skoncentrowany wyciąg z grzybów rosnących na korze modrzewi w Europie Wschodniej. Ma działanie ściągające ale co najważniejsze – nie wysusza, więc nie powoduje powstawania zmian ropnych na skórze tłustej.
Seria PSC jest szczególnie polecana do pielęgnacji domowej, która pozwala na utrzymanie efektów zabiegu wykonanego w gabinecie.

Zabiegu oczyszczania możemy poprzedzić mikrodermabrazją korundową, wówczas cena zabiegu wynosi 210 zł.

Cena zabiegu: 170 PLN

Masz pytania? Interesuje Cię zabieg manualnego oczyszczania twarzy?

Służymy pomocą!

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę.

Czekamy na Twój telefon lub e-mail.