91 433 06 90 klinika@cicco.pl

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA URZĄDZENIEM SKINSCHOOTER

Skinschooter to najnowsze urządzenie firmy KLAPP Cosmetics do mezoterapii bezigłowej. To nowoczesny, nieinwazyjny i skuteczny system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry. Skinschooter wspomaga szybkie „otwieranie” mikro kanalików w komórkach i „wprowadzanie” proaktywnych serum, które cechuje wysoka koncentracja składników aktywnych – nie są one wprowadzane w tradycyjny sposób, lecz nowoczesną, bezbolesną metodą „zamykane” w głębi skóry. W zależności od wieku i potrzeb skóry dobieramy odpowiednie serum z substancjami aktywnymi:

  • Sugery rebulit 30+ anti – kuracja odbudowująca
    Serum do pielęgnacji skóry powyżej 30-go roku życia z niedoborami kolagenu, wymagającej regeneracji. Zawiera wysoko i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Rovisome Retinol Moist, CL-Biopeptyd i Somitime.
  • Sugery cell boost 40+ – kuracja energetyzująca
    Serum do pielęgnacji skóry powyżej 40-go roku życia wymagającej regeneracji, posiadającej deficyty w strukturze włókien kolagenowych i elastynowych. Zawiera wysoko i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Rovisome Retinol Moist, CL-Biopeptyd i somitime.
  • Sugery restructure 50+ – lipidowa kuracja wypełniająca
    Serum do pielęgnacji skóry powyżej 50-tego roku życia z deficytami wynikającymi ze zmian hormonalnych, przy zaburzonej strukturze skóry, zaniku podskórnej tkanki tłuszczowej i zmarszczkach. Zawiera wysoko i niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, Rovisome Retinol Moist, CL-Biopeptyd i Reforcyl.

Indywidualnie skomponowane substancje czynne serum oddziałują nie tylko na widoczne skutki dysfunkcji skóry, ale przede wszystkim na ich przyczynę. Doskonale łączą swoje pielęgnacyjne jak i lecznicze właściwości. Atutem serum jest ich czystość pod względem substancji zapachowych, barwiących, środków konserwujących, parabenów, PEG oraz olejów mineralnych. Co ważne zostały przebadane dermatologicznie, dzięki czemu posiadają właściwości kosmeceutyków.

Serum Clinical Care wykorzystywane są do przeprowadzenia intensywnej kuracji 12 zabiegów 1-2 razy w tygodniu, łącząc ich biologiczne działanie z fizykalną stymulacją urządzeniem HC3 Skinshooter.

Cena zabiegu: 180 PLN

 

Masz pytania? Interesuje Cię zabieg Mezoterapii bezigłowej urządzeniem Skinschooter?

Służymy pomocą!

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę.

Czekamy na Twój telefon lub e-mail.