91 433 06 90 klinika@cicco.pl

STOP NACZYNKOM

Specjalistyczny zabieg dla skóry naczyniowej lub/i z trądzikiem różowatym

Rumień, uczucie napięcia i dyskomfortu, rozszerzone naczynka, nieestetyczne „pajączki” – takie problemy mogą występować przy każdym rodzaju skóry, jednak najbardziej narażona na powstawanie przykrych zmian naczyniowych jest skóra cienka i wrażliwa. Niewłaściwa pielęgnacja skóry naczyniowej prowadzi do pogrubienia, a w konsekwencji do trwałego rozszerzenia się włosowatych naczyń krwionośnych. Ulegają one stopniowej degeneracji, spada ich elastyczność i szczelność, przez co w przestrzeniach międzykomórkowych tworzą się obrzęki. Powodują one reakcję zapalną, która utrwala zmiany rumieniowe. Na skutek tych wszystkich procesów zwykłe pajączki mogą zmienić się w trudny do leczenia trądzik różowaty. Skóra naczyniowa wymaga specjalnej troski i pielęgnacji.
STOP NACZYNKOM – nowy zabieg do skóry naczyniowej, który można wykonywać nawet przy aktywnym trądziku różowatym skutecznie zwalcza przyczyny i oznaki rumienia czy zaczerwienienia skóry.

Efekty zabiegu:

  • łagodzi podrażnienia, działa przeciwzapalnie w obrębie struktur skóry i włosowatych naczyń krwionośnych
  • przywraca naturalne funkcje i barierę ochronną skóry
  • pogrubia i uszczelnia naczynia krwionośne
  • poprawia jakość i grubość skóry, dzięki czemu płytkie unaczynienie skóry staje się mniej widoczne
  • redukuje obecność hemosyderyny w obrębie rozszerzonych lub pękniętych naczynek krwionośnych, zmniejszając ich czerwone i/lub sinofioletowe zabarwienie.

Stan zapalny i rumień gaśnie już po pierwszym zabiegu, jednakże seria połączona z pielęgnacją domową przynosi spektakularne efekty. Cera nabiera zdrowego, jasnego koloru, drobne naczynka zanikają, większe znacznie się obkurczają, tekstura skóry ulega znacznemu wygładzeniu. Zabiegi wykonuje się co 14-21 dni. Rekomendowana ilość 6 zabiegów w serii.

Cena zabiegu: 280 PLN

 

Masz pytania? Interesuje Cię zabieg Caviar Power Imperial Super Lift Treatment?

Służymy pomocą!

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę.

Czekamy na Twój telefon lub e-mail.