Inka-smak natury

Inka to jedna z marek na polskim rynku, której popularność od lat nie maleje. Wręcz przeciwnie, stale ona wzrasta. Wszystko to za sprawą rozwoju, dostosowywania do potrzeb klienta, bez utraty na jakości czy odchodzenia od prezentowanych wcześniej wartości. Miłośnicy Inki ufają marce, a to ma ogromne znaczenie. Co wyróżnia Inkę spośród innych produktów?

Inka-historia marki

Receptura, z jakiej powstała pierwsza kawa zbożowa Inka sięga aż 1971 roku. Została opracowana przez polskich naukowców. Wówczas nikt nie śmiał nawet myśleć, iż Inka stanie się najpopularniejszą kawą zbożową w kraju. Choć opakowania i ich design zmieniały się na przestrzeni lat, smak i wartości marki pozostają wciąż te same. To wszystko sprawia, że klienci ufają firmie i kochają jej produkty.

Inka-wartości firmy

Główne wartości, jakimi kieruje się firma, można wyczytać z popularnego sloganu reklamowego. Brzmi on tak: “Inka jest dobra w swej naturze”. W tym jednym zdaniu zapisane zostało tak wiele. Inka jest zdrowa i produkowana ze składników pochodzenia naturalnego. Dzięki temu jej spożywanie kojarzy się z dbaniem o siebie i bliskich, troską. Idealnie wpasowuje się w modny ostatnimi czasy trend self-love. Inka została nagrodzona licznymi odznaczeniami, takimi jak:

– “Produkt na medal”

– “Superbrands Polska Marka”

– “Perła FMCG”

– “Effie”

– “Diamenty Forbes’a”

– “Inwestor w Kapitał Ludzki”

Inka-produkty

Oferta producenta powiększyła się znacznie od powstania pierwszej kawy zbożowej. Inka wychodzi na wprost oczekiwaniom użytkowników, tworząc nowe linie produktów. W tej chwili jest ich aż sześć:

– Inka klasyczna

– Inka smakowa

– Inka funkcjonalna

– Inka bio

– Inka bezglutenowa

– Inka sezonowa

Mnogość produktów sprawia, że każdy, nawet najbardziej wybredny klient znajdzie coś, co rozpieści jego podniebienie. Wśród kaw smakowych można wybierać wśród napojów o smaku miodowym, czekoladowym oraz karmelowym. Pragnąc dostosować kawę do aktualnej pory roku, należy szukać wśród kaw o smaku jabłkowo-cynamonowym, korzennym i czekolady z malinami.