Zbożowy aromat i wyśmienity smak

Kawa to napój, po który sięgamy chętnie podczas różnych okazji. Dla wielu osób jest nieodłączną częścią porannego rytuału, który pozwala w miły sposób rozpocząć dzień. Aromatyczna, pobudzająca i rozpieszczająca podniebienie swoim smakiem. Nie wszyscy jednak dobrze reagują na tradycyjny napar obfitujący w sporą ilość kofeiny. Wspaniałym, zdrowym zamiennikiem będzie zbożowa kawa Inka.

Łagodna, pyszna i naturalna

Produkt powstaje na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, wśród których znajdują się przede wszystkim:

– cykoria

– jęczmień

– żyto
Prażone ziarna tworzą razem wyjątkową kompozycję, która bardzo przypomina tę otrzymaną po zaparzeniu standardowej kawy. Dzięki temu będzie wspaniałym dodatkiem do śniadania, podwieczorku, a także sposobem na umilenie sobie przerwy w pracy. Co więcej, może okazać się sprzymierzeńcem w walce o piękną, smukłą sylwetkę, gdyż zawiera sporą zawartość błonnika pokarmowego. Mogą spożywać ją zarówno dorośli, jak i dzieci. Każdy maluch poczuje się wyjątkowo, gdy razem z rodzicami zasiądzie do stołu z kubkiem takiego napoju w ręce!

Szeroka i zróżnicowana oferta

Marka Inka regularnie udowadnia, że z powodzeniem można łączyć innowacje z tradycją. To jeden z powodów dla których systematycznie udoskonala i poszerza swoją ofertę. Dziś znajduje się w niej zarówno klasyczna wersja kawy, jak i jej odpowiedniki w takich wersjach smakowych jak: czekoladowa, miodowa, karmelowa oraz mleczna. Nie zabrakło również opcji stworzonej z myślą o osobach, które nie tolerują glutenu lub z innych powodów wykluczyły go ze swojej diety, a także produktów BIO wytwarzanych ze składników, które pochodzą wyłącznie z certyfikowanych upraw. Firma stale zaskakuje liniami kaw sezonowych, wprowadziła też do asortymentu napoje roślinne będące doskonałą alternatywą dla wegan i konsumentów, którzy posiadają alergię na mleko zwierzęce. Inka sprawdzona marka może być przygotowywana na wiele rozmaitych sposobów – na ciepło, na zimno, z dodatkami. Sięgnij po nią, dowolnie eksperymentuj i znajdź swój ulubiony!